Wyobraźnię należy rozwijać

Jest sporo sposobów na to, aby kształtować wyobraźnię swojego dziecka. Możemy mu poczytać, mamy okazję mu zadać przeróżne pytania oraz prosić o odpowiedź, ale również możemy mu podarować zabawki, które będą nakłaniały do myślenia i do przyswojenia zachowań, które z pewnością przydadzą mu się także dalej.


Odgłosy zwierząt pomagają w ich zapamiętaniu oraz rozpoznawaniu


Pies
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: sxc.hu
Jeżeli chcemy, by poznawanie nazw zwierząt oraz dźwięków jakie one zdają była wspaniałą zabawą zarówno dla nas, jak i też dla naszego dziecka, to z pewnością należy kupić Fisher Price Little People Wesoła Farma Bdy68 zwierzęta Y8199 (Alexander Poczta Duża). Wówczas otwierając oraz zamykając wrota do obory będziemy słyszeli różne dźwięki zwierząt, a za pomocą figurek będziemy mogli pokazać naszemu dziecku o które zwierzę idzie. Na dodatek też mamy możliwość tu posłuchać kilku ciekawych piosenek o życiu i pracy na farmie.


Figurki mogą dać wiele radości

Dekoracje świąteczne, figurki i ozdoby
Napisał: home&you
Na podstawie: home&you
Czasem nie pragniemy kupować dzieciom figurek, gdyż boimy się, iż będą one wyłącznie stały oraz się kurzyły. A przecież maluchy przy użyciu takich figurek jak na przykład Playmates Wojownicze Żółwie Ninja – Figurka 12 cm Baxter Stockman 90513 mogą stwarzać różne sytuacje oraz potem trudnić się ich odtwarzaniem (www.ceneo.pl/26420579). A jeżeli do zabawy włączą się także koledzy, lub my sami, to te scenki będą jeszcze ciekawsze. Natomiast gry takie jak Alexander Duża Poczta Ga-236 pomogą nam nie tylko ciekawie spędzić czas z dzieckiem, lecz także dowie się ono w jaki sposób zaadresować list, jak wypełniać przekaz bankowy, lub wpłatę gotówki, dzięki czemu w przyszłości łatwiej będzie mu się poruszać na poczcie.

Od nas zależy czy dana zabawka będzie dobra


Należy wspomnieć, iż to w sporej mierze od nas oraz od naszego potomka będzie zależało to, czy dana zabawka będzie czegoś uczyła, czy po prostu będzie jedynie stała na półce. Jeśli będziemy wkładać wszelkich sił, aby kształcić wyobraźnię naszego dziecka, to może się okazać, że figurki z walecznymi żółwiami, co chwilę będą miały ręce pełne pracy, żeby zapewnić światu pokój.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-19 09:47:36
Tagi: nauka, figurki