Szukanie żony lub męża - o czym z pewnością warto pamiętać

Współcześnie, w epoce prostego dostępu do wielkiej rzeszy innych osób i częstego nawiązywania kontaktów, zdawałoby się iż poznanie kogoś interesującego nie powinno stanowić trudności. Niemniej okazuje się, iż singli z decyzji absolutnie nie ma aż tak wiele; najróżniejsze powody sprawiają, że znalezienie fascynującej partnerki albo partnera – lub także kandydatów na „coś więcej” – nie jest owe łatwe.
na randce
Napisał: Sergio Vassio Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com
Współcześnie, w rzeczy samej, nawiązuje się więcej kontaktów, jednak nie zawsze są one w bliskim kręgu zainteresowań, co mimo to głównie jest istotne dla owych ludzi, które pragną wyszukać drugą połówkę o zbliżonych upodobaniach. W momencie gdy pan szuka pani, użyteczne potrafią także okazać się usługi biur matrymonialnych bądź dane funkcje w popularnych portalach społecznościowych.

W przypadku poszukiwania drugiej połówki w sposób zdalny – czyli za sugestią biur matrymonialnych bądź internetu – na pewno warto postarać o swój image. Z oczywistych powodów druga osoba nie może dowiedzieć się nas wprost i nie wie, który mamy ton głosu, staranny prezencja albo typ zachowywania się – można mimo to za pomocą wybranych informacji parę to odzwierciedlić i wywrzeć znakomite wrażenie, jakie zachęci do bliższego spotkania.para na randce
Napisał: Sascha Kohlmann
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niezależnie, czy to pan szuka pani czy odwrotnie, strategiczne jest ładne i eleganckie zdjęcie – na pewno niezalecane są wszystkie z byłym partnerem lub (szczegóły w podanym źródle) partnerką (także te, w jakich jest wprawdzie ucięte, lecz jest widoczne szczególny brak), mocno nieaktualne oraz w nadmiernym negliżu – sugeruje on, niezależnie od płci, mało wyraźniejsze podejście do relacji albo brak najwybitniejszego gustu.

W przypadku kiedy pan szuka pani przez internet, inną bardzo ważną sprawą jest to, w jaki sposób obie strony komunikują się przez internet – trzeba uważać, by nie pojawiały się najmniejsze nieporozumienia, o co nietrudno, gdy brakuje tak znaczących czynników w komunikacji, jak barwa głosu albo twarz.

Najlepiej wyrażać się w sposób przejrzysty, od czasu do czasu używając emotek w celu uzupełniającego wyrażania emocji. Jest to specjalnie ważne w razie ludzi nieśmiałych lub (sprawdź tutaj) wysoce introwertycznych – warto przełamać się i skosztować wyrażać emocje takimi sposobami jakie są teraz dostępne, ponieważ ułatwia to z reguły komunikację (chociażby pomaga to rozmówcom w oddzieleniu szczerości od ironii lub żartu), i pozwala na zjednanie rozmówcy.

W przypadku kiedy ma dojść do bliższego spotkania i występuje presja, najlepiej wspomnieć o tejże cesze temperamentu – w przeciwnym razie możliwa druga połówka może niewłaściwie zinterpretować wycofanie jako brak zainteresowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-26 21:19:56
Tagi: uczucia, emocje, osoba, połówka