Nowinki mogą nas zaskoczyć - zobacz o interesujących książkach

Jeśli chcemy mieć pewność, iż do naszych rąk dochodzą najnowsze i równocześnie również te najciekawsze książki, to bez wątpienia musimy systematycznie przeglądać listy z nowościami wydawniczymi. Co ważne, to warto też popatrzeć na te gatunki, które zazwyczaj nas nie przyciągają, gdyż przecież nigdy nie wiadomo, co akurat tym razem może ściągnąć naszą uwagę.
Na poważnie o obronie, a dla relaksu rysunki
książki do coachingu
Napisał: Lara Ghiotto
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy pragnie mieć świadomość, że żyje w bezpiecznym świecie, iż jego państwo w żaden sposób nie jest zagrożone najazdem z zewnątrz. Kiedy pragniemy powiększyć swoją wiedzę na ten temat, to bez wątpienia powinniśmy sięgnąć po książkę Czaputowicz Jacek Bezpieczeństwo międzynarodowe współczesne koncepcje – Czapurowicz Jacek. To właśnie z niej będziemy mieli okazję dowiedzieć się, jak to naprawdę jest z tym naszym bezpieczeństwem, jakie traktaty i umowy chronią naszą suwerenność oraz dlaczego wszyscy mówią, iż możemy spać zupełnie spokojnie. A kiedy chcemy się chociaż na moment oderwać od trudnych i skomplikowanych spraw, a interesujemy się rysunkiem, to na pewno warto sięgnąć po książkę Hikaru Hayashi Jak powstaje manga Tom.7 Mangowe ślicznotki, to właśnie z niej wywiemy się w jaki sposób rysować takie postaci oraz jak to się zrobi, że mają one takie żywe oczy. zobacz ten poradnik na Ceneo

Kuchnia nie musi być straszna
Książka
Napisał: nkzs
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Istnieją osoby, które obawiają się zachodzić do kuchni, bo stwierdzają, że zupełnie nie mają znajomości gotowania, a nie pragną nikogo otruć. Mimo wszystko teraz możemy się zaopatrzyć w Kucharz i Gastronom Vademecum, to właśnie tam wywiemy się o głównych zasadach podczas gotowania, jak oraz też o tym, co robić, aby uniknąć tych podstawowych błędów. vademecum dla szefów kuchni na Ceneo pokazuje nam, że to co jemy ma naprawdę ogromny wpływ nie tylko na to, jak wyglądamy, ale też i na to jakie jest nasze zdrowie, przez to właśnie tak istotne jest to, by niezdrowe składniki zamienić tymi zdrowszymi.

Możliwości mamy wielkie Jak zauważamy różność przedstawianych nam książek jest ogromna, a co się z tym łączy, kiedy jedynie dobrze przypatrzymy się temu co jest nam proponowane na półkach, to ma okazję się okazać, że znajdziemy taką propozycję, która naprawdę nas zainteresuje.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-09 13:46:12
Tagi: kuchnia, książki, gotowanie