Różnorodne pomysły na spędzanie czasu poza domem - atrakcyjne pomysły na weekendy i wakacje

Współczesność zazwyczaj się opisuje jako erę aktywności i multitaskingu – zajmowanie się wieloma aktywnościami, szczególnie jednocześnie, jest uznawane obecnie za oznakę zdrowia i witalności, a często również inteligencji.

Rower sportowy
Napisał: ...some guy
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach jest jednak również bardzo ważne, aby łączyć trud umysłowy z fizycznym – dotleniony umysł potrafi przyswajać informacje znacznie szybciej, a po pewnym czasie efektem jest też mniejsza wrażliwość na zmęczenie i bóle głowy.

Uprawianie sportu nie jest także jedyną opcją – znakomitym sposobem jest również - http://www.ekspresbus.pl - okazjonalne wybieranie się na rozmaite wycieczki, które idealnie zaspokajają wrodzoną ciekawość świata, potrzebę ruchu i dostępu do słońca , a także odpowiednie dotlenienie mózgu. Osoby z reguły podróżujące, oprócz nadzwyczajnych przygód, zazwyczaj odznaczają się również - następna strona - wielkim obyciem we świecie, otwartością, a zwykle i znakomitymi umiejętnościami komunikacyjnymi, które pozostały nabyte w czasie podróży.Do innych intrygujących okazji do aktywności poza domem można również zaliczyć pikniki , a także festiwale. Takie atrakcje jak przykładowo możliwość nauki strzelania na strzelnicy, słuchanie koncertu w terenie, uczestniczenie w licznych warsztatach rzemiosła bądź zgłębianie tajników rysunku w plenerach to doskonała i niesamowita okazja, by rozszerzyć swoją wiedzę i horyzonty. W kraju da się odnaleźć niezwykły wachlarz licznych konwentów, koncertów w plenerze oraz festiwali – zdecydowanie każdy jest w stanie znaleźć coś najkorzystniejszego dla siebie. Dla wielu osób uczęszczanie na festiwale stało się tradycją i sposobem na życie – są, poza ofertą rozrywkową, doskonałą okazją na poznanie nowych ludzi w miłej atmosferze - http://poza-domem.pl/worki-treningowe-przeglad/.

Wbrew obiegowej opinii, koneserzy gier (także komputerowych) , jak również książek o zajmującej fabule bynajmniej nie powinny kupować pomiędzy aktywnościami na świeżym powietrzu a swymi pasjami – takim osobom na pewno muszą przypaść do gustu LARP-y, czyli miks gier RPG z grą terenową i kostiumami.

Zabawa w ogrodzie
Napisał: Calvado.pl
Na podstawie: Calvado.pl
LARP to świetna okazja na odkrywanie ludzi o zbliżonych zainteresowaniach, miłe spędzenie czasu, zażycie orzeźwiającego powietrza – często również w klimatycznych sceneriach, ponieważ niektóre LARPy odbywają się w zamkach, w lasach albo specjalnie dostosowanych o tego polach. LARP to też świetna rozrywka dla osób ceniących chociażby nieznacznie aktorstwa – aby fachowo się bawić, najlepiej doskonale wczuć się w postać. Nieraz mają też wyjątkowe walory artystyczne – są to tak zwane larpy nordyckie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-02-03 12:10:21
Tagi: podróż, zdrowie, gry, atrakcje