Myślisz o wspaniałych wakacjach? Cudowne wyjazdy są w zasięgu twoich możliwości. Zobacz, gdzie korzystnie się wybrać

Kto z nas nie śni o wspaniałych urlopach? Kiedy przesiadujemy w pracy następny stresujący dzień pragniemy,żeby w ogóle gdzieś wyjechać, nieistotne gdzie, zwyczajnie chcemy się gdzieś pojechać. Inaczej zaś, gdy dostajemy możliwość planowania wycieczki, w takiej sytuacji staramy się dokonać jak najdoskonalszego wyboru. A szans posiadamy niewątpliwie wiele, są one coraz lepsze i atrakcyjniejsze. Nie trzeba już się ograniczać, ponieważ czekają na nas dalekie państwa jak Dominikana czy Tajlandia.

http://eccotravel.eu/
Napisał: J. Triepke
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wyspa Dominikana to jedna z najbardziej urokliwych wysp archipelagu Wielkich Antyli. Od północnej strony jest otoczona wodami Atlantyku, z kolei od strony południowej Morzem Karaibskim. Wyspa bez wątpienia dzieli się pomiędzy dwa państwa , wschód to Republika Dominikany, z kolei biedniejszy zachód to Republika Haiti. Część centralna wyspy jest bardziej górzysta, jednocześnie zarośnięta jest egzotycznymi lasami.Jest wspaniała do pieszych wycieczek czy wspinania się po górach. Na wybrzeżu karaibskim i atlantyckim panują doskonałe warunki do uprawiania sportów i wylegiwania się na piaszczystej, malowniczej, czystej plaży. Dominikanę zdobył Krzysztof Kolumb i już wówczas prezentował wyspę jako raj na ziemi. Jego rację można dostrzec gołym okiem. Pomimo, że jest tu pięknie, to mieszkańcy Dominikany są niezwykle mili i chętni do zawierania kontaktów.Najczęściej chętnie służą pomocą. Wakacje Dominikana (więcej na tej stronie) to naprawdę doskonały wybór. Tak samo możemy powiedzieć o wczasach w Tajlandii, np. link do strony last minute tajlandia. Tajlandia (kliknij) to jeden z najchętniej odwiedzanych krajów Azji. Jest to bardzo modny cel całorocznych podróży, ale także wypadów trampingowych, czy też podróży poślubnych.

Wycieczki na Białoruś
Na podstawie: www.oliviaforever.pl
Od wielu lat ciągle zwabia tłumy odwiedzających z całej ziemi. W Tajlandii znaleźć możemy mnóstwo słońca i multum egzotycznych przeżyć. Tajlandia ma bardzo dużo do zaoferowania turystom. Najpierw jest to wspaniała i warta poznania kultura, cudowni, pomocni i uśmiechnięci ludzie, atrakcje turystyczne i pogoda, o jakiej w naszym kraju możemy tylko pomarzyć. chciałbyś odwiedzić raj? Tajlandia jest w zasięgu ręki, szukaj last minute tajlandia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-04-08 10:54:44
Tagi: podróż, słońce, warunki, raj