Którą karmę warto wybrać dla naszego psa?

W dniu dzisiejszym niemalże w każdym domu możemy odszukać psa. Jest to kompan naszej codzienności, który w wielu przypadkach traktowany jest jako pełnoprawny uczestnik naszej rodziny. Jako jego posiadacze jesteśmy zobowiązani stworzyć mu w naszym domu najlepsze warunki rozwoju oraz pobytu, co w szeregu przypadków nie jest zadaniem bezproblemowym.


pies, karma
Napisał: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przed przyjęciem do domu czworonoga musimy obowiązkowo wyekwipować się w we wszelkiego rodzaju potrzebne przedmioty, jakie znajdą wykorzystanie w przyszłości. Mowa w tym miejscu jak najbardziej o fundamentalnych rzeczach, takich jak legowisko czy smycz, niemniej natomiast stanowczo trudniejszą kwestią wydaje się być odżywianie naszego zwierzaka.

Doświadczenie ujawnia, że dobór optymalnej karmy jest wyzwaniem, które często nas przerasta, w takim razie też wskazane jest zapoznać się z oferowanymi produktami dla naszych psów należycie wcześniej. Współcześnie wytwórcy psiej karmy oferują nam względnie wiele rodzajów karmy. Nie wszystkie z nich jednakże posiadają w sobie makroelementy odżywcze, dzięki jakim nasz piesek będzie mógł czuć się w pełni sprawny. Na jakie typy karmy powinniśmy w związku z tym zwrócić naszą wyjątkową uwagę, o ile zależy nam na należytym rozwoju naszego psa?

W sklepach zoologicznych możemy spotkać się z wieloma propozycjami karm dla naszego psa. Niemniej jednak wyraźnie najbardziej pewną decyzją wydaje się być kierowanie się zdaniem weterynarzy, którzy posiadają duże rozeznanie w tej branży. Z ich rekomendacji jednoznacznie wynika, że bardzo interesującą ofertą wydaje się być karma Brit. Zobacz propozycję tu -


piesek
Napisał: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest ona przygotowywana jedynie z naturalnych składników, z wykluczeniem każdego rodzaju konserwantów, dzięki czemu system pokarmowy naszych psów nie jest narażony na wszelakiego rodzaju reakcje alergiczne. Niemniej jednak nie jest to wyłączna marka, jaka pozyskała spore uznanie wśród weterynarzy. Kolejna z nich to karma Acana, jaka została wyróżniona na międzynarodowym rynku ze względu na swoją unikalną jakość - http://www.zwierzakowo.pl/sklep/karmy-brit-dla-psow.html. W ofercie tego producenta znajdziemy karmy dostosowane do potrzeb każdego psa, stąd kłopot w dokonaniu wyboru ograniczony jest do minimum.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-24 15:13:52
Tagi: psy, weterynarz, domu, reakcje alergiczne