Wyjątkowe okazje urlopu nad morzem

Decydując się na wczasy zawsze stajemy przed problemem, który kurs wytypować. Poszukujemy niebywale często alternatywnych rozwiązań, sprawdzamy prognozę pogody tak, żeby w ostateczności wybrać coś, co zapewni nam idealne wczasy. Przeglądamy także możliwości, jakie proponują nam biura podróży. Natomiast nie zawsze z nich skorzystamy, zazwyczaj szukamy ofert w internecie czy poprzez wiadomości od znajomych.

http://www.ruszajwpolske.pl/noclegi/jantar/domki_letniskowe/c,191,1,1,index.html/
Napisał: Eric Lamoureux
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kiedy już zdecydujemy, iż np. będą to wczasy nad morzem, bardziej zagłębiamy się w szukanie już danych propozycji. Z reguły wpływ na nasz wybór mają korzyści, jakie oferują nam konkretne pensjonaty a także hotele. Wyszukujemy ofert i w ten sposób napotykamy tą w Jantarze. Jedną z niesporych nadmorskich wsi stanowi Jantar.Istotnym walorem owej wsi nadmorskiej może być to, iż otaczają ją lasy to dzięki nim nazywana jest oazą ciszy. Jednocześnie swoimi pomysłami ściąga rzeszę ludzi i to przez cały rok. Ma też w znacznym stopniu rozwiniętą bazę noclegową jak i gastronomiczną. Teraz zatrzymajmy się przy ofertach a mówiąc ściślej przy cenach, które proponuje nam baza noclegowa. Kiedy w przeglądarkę wpiszemy dla przykładu jantar domki (http://ruszajwpolske.pl/miasta/jantar/noclegi/191,index.html/) jesteśmy w stanie zauważyć, że posiada bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do innych blisko położonych miejscowości. Jantar domki to oferta dla ludzi ceniących prywatność, ciszę a także spokój. Posiadamy możliwość wynajęcia domku samemu (co wiąże się z dużymi kosztami), natomiast daje nam to oczekiwany spokój.

Jantar jest miejscowością położoną bardzo blisko morza, nieliczne domki letniskowe, które jesteśmy w stanie wynająć położone są praktycznie na samej plaży. Ta nadmorska wieś w ostatnich latach bardzo zyskała na renomie i dlatego w sezonie letnim tętni życiem. Warto także wspomnieć, że miejscowość ta wybudowana została w trzynastym wieku i początkowo była znaną osadą rybacką. W kolejnych latach jej pozycja wzrastała, ponieważ leży na słynnym bursztynowym szlaku. Sama nazwa pochodzi z języka litewskiego co oznacza bursztyn. Dzisiaj miłośnicy bursztynu przyjeżdżają do tejże wsi, bo tutaj w okresie od listopada do kwietnia trwają prawdziwe żniwa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-05-27 10:59:49
Tagi: morze, noclegi, domki letniskowe