Ochota rejestrowania wszystkiego co znajduje się dookoła, od niedawna dotyka coraz liczniejszej grupy osób.

W pierwszej kolejności przyszło to z mody, bo na często odwiedzanych portalach internetowych, na których można wrzucać rozmaite filmiki, pojawiają się tak zwane filmiki niekomercyjne. Niektórzy Internauci właśnie wrzucają nagrania tego co gotują, pozostali ze swoich umiejętności artystycznych, a jeszcze inni tworzą monologi na rozmaite zagadnienia. Ale warto tutaj wspomnieć jeszcze o osobach, które mimo wszystko udostępniają na Internecie nieco więcej adrenaliny i innych emocji.

Góry
Napisał: Viaggio Routard
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zwykle na dodawanych przez nich nagraniach znajdują się kadry, jakie przedstawiają chwile, w trakcie których decydują się na pływanie pod wodą, chodzenie po górach, albo jazdę rowerem na drugim krańcu świata. Oczywiście do tego celu potrzebują także profesjonalnego sprzętu, który wytrzyma wszystkie wstrząsy, ewentualne urazy fizyczne, a do ponadto będzie jeszcze odporny na wodę. Takim urządzeniem będzie na przykład kamera wodoodporna sony action cam - polecana kamera Sony Action Cam. Jak już uprzednio stwierdzono, takie urządzenia charakteryzują się tym, iż można nimi nagrywać bez problemu wspaniałe obrazy oglądane w morzu albo w trakcie rzęsistego deszczu.

Kamera Sony
Na podstawie: http://kamerynakask.pl/
Mimo wszystko nie należy zapominać również o ich bardzo mocnej cesze, jaką jest unieruchomienie kadrów. Dlatego nawet podczas silnych poruszeń, kadr w kamerze będzie poprawny i gotowy do oglądania. Podobną użytkową kamerką, która staje się także bardzo popularna jest gopro Hero 4 black - oferta na kamerę Gopro Hero 4 Black. Wyróżnia się ona takimi cechami, które miała wcześniejsza kamera, ale oprócz tego jest bardzo praktyczna w zakładaniu na przykład na głowę. Dlatego praktycznie nie ma żadnych kłopotów z tym, aby rejestrować nią różne przygody, jeśli nawet nie jest możliwe trzymanie sprzętu swoimi rękami. Do tego typu momentów zwykle zaliczają się między innymi skoki ze spadochronem, skoki na bungee, bądź inne sporty ekstremalne. Na pewno jedynym defektem takich sprzętów, jest ich bardzo wysoka kwota. Ale przy regularnym odkładaniu pieniędzy, po kilku sezonach spokojnie można je zakupić.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-08 14:29:42
Tagi: kamera, film, nagrywać, filmik, wodoodporna