Sezon bikini czas zacząć - w czym wyjść na plażę żeby wyglądać oszałamiająco?

Nie ulega kwestii, każda pani na plaży czy basenie chciałby czuć się niebywale w swoim ciele, jednakże także chce zwabić obserwację mężczyzn. Można tego dokonać przez włożenie seksownego stroju kąpielowego bądź również letniej narzutki, jaka ostrożnie osłoni ciało. Jakie trendy królują w tym sezonie?

polecana strona
Napisał: John
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę na wybiegach i w marketach panują kostiumy podobne do koronkowej bielizny jak i te ogromnie artystycznie wycięte. Już nieomalże niedostępne są klasyczne push-up'y bądź trójkątne bikini spłaszczające piersi. Przez moc lat przeważał na nie nurt, zmieniały się tylko nadruki bądź kolory.

Dzisiaj nie znajdziemy już takiego asortymentu. Królują topy z falbankami z trochę masywnymi majtkami, w stylu retro jak i seksownie powycinane oraz kapelusze na plaże. Te drugie szczególnie zatrzymują atencję mężczyzn, możemy być pewne, że wychodząc w takim stroju nad wodę nie zdołamy odpędzić się od admiratorów. Współcześnie stroje plażowe najczęściej sprzedawane są w czerni, kapitalnie komponuje się z lekką opalenizną a dodatkowo po jego odzieniu sprawia impresję ciemniejszej. Drobiazgowa konstrukcja w połączeniu z kolorystycznym minimalizmem to złącze oszałamiające.Wyrafinowane wykończenia, jak koronka, nadają kostiumowi wyjątkowy charakter. Na nieszczęście, te są nieco drogie. Jeżeli pragniemy wybrać bikini, które posłuży nam nie jedynie przez jeden sezon, będziemy zmuszone uiścić za niego blisko 200-300 złotych. W sieciówkach wyszukamy tańsze odpowiedniki, ponieważ już za ok.około 100 złotych kupimy nieco gorszej postaci, jednakże w dalszym ciągu śliczny strój koronkowy. Drugi modny wzór z nacięciami i taśmami niezmiernie pięknie przedstawia się na ciele.
Eksponuje on atuty a tuszuje mankamenty figury, pani ubrana w niego prezentuje się błyskotliwie. tego typu stroje plażowe też jednak nie należą do najtańszych. W propozycjach popularnych marek odnajdziemy takie za 300- 400 zł, tymczasem modele z sieciówek w centrach handlowych będą nas kosztować mniej więcej 150 zł.

O ile pragniemy, aby strój kąpielowy służył nam przez długi okres czasu, a nie z trudem jeden sezon wakacyjny, warto w niego inwestować większą dozę funduszy. Każda pani potrzebuje czuć się nieskazitelnie i fenomenalnie czy to na basenie czy nad rzeką, w takim razie stroje plażowe to znaczący element stylizacji letniej. Nie pozostaje nam nic innego, jak jedynie skierować się na zakupy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-08 13:06:44
Tagi: woda, biust, zakupy, modele, bikini