Obecne wróżki, wypełniają obszary nieporadności dzisiejszego człowieka

Czym tak w istocie są zabobony? Tak rzeczywiście dokładnej definicji czarów nie ma. W każdych rytuałach chodzi o przetransformowanie jednej energii w inną. Może być magia miłosna, magia powodzenia i pomyślności, magia pieniężna, magia oczyszczająca, magia ochraniająca czy choćby magia na zdrowie.


wróżka
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jak wiemy, wiele chorób wywołana jest nie tylko złą dietą, skażeniem środowiska czy udoskonalanym pożywieniem. Znaczna część schorzeń wywołana jest również przez złe myślenie, przygnębiające emocje takie jak zawiść, niechęć. Stres oraz poczucie lęku i poczucie niezadowolenia osłabiają naszą odporność - sprawdź stawianie tarota - Cieszyn.

Cieszyn - dobra wróżka
Dopóki, więc nie uleczymy ciała fizycznego, nie poprawimy kondycji psychicznej możemy dopomóc sobie czarownymi działaniami wpływającymi na naszą podświadomość. Szeptunka Cieszyn może zająć się odcinaniem i odczarowywaniem, między innymi chorób. Może dodać nam koniecznej energii, zasilić odpowiednim żywiołem czy też pozwoli oderwać się od energetycznych źródeł naszych dolegliwości. Dobra wróżka, ma trudną profesję. Przydarza się bowiem, że do wróżki przychodzą osoby, którym nie pomoże tarot Cieszyn. Przychodzą osoby proszące o rozwiązanie niepowodzenia „inną” drogą .


Profesjonalny tarot w Cieszynie
Przychodzą do wróżbitki aby ta, w dosłownym tego słowa znaczeniu, „zaczarowała” lub „odczarowała” czyjś los. Gdy w życiu nie jest, tak jakbyśmy chcieli, dobra wróżka Cieszyn może zasugerować różnorodne pomysły, następnie wypyta tarota, które z nich i jakie przyniosą konsekwencje. Tarot Cieszyn (http://kartyipowodzenie.pl/wrozka.php) to pomocna kabała, która udzieli nam rady, jak przyciągnąć szczęście i dobrą energię. Bardzo często wokół nas jest dużo blokujących energii, mamy w sobie zmagazynowane złe emocje, które nas zatrzymują w miejscu. Warto wtedy lekko odczarować swój los i przyciągnąć do niego pozytywną energię. Tak naprawdę czasem wystarczy czegoś bardzo mocno potrzebować, odpowiednio się na tym skupić i już.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-06-17 15:33:36
Tagi: magia, Energia, stres, uczucia