Na zakupy do Wrocławia - ciekawe centra oraz przeróżne galerie handlowe

We Wrocławiu odkryjemy wiele intrygujących miejsc, do jakich powinno wybrać się na udane zakupy. Szczególną popularnością i najogromniejszym zainteresowaniem cieszą się naturalnie liczne galerie handlowe, które znajdują się na terenie tego miasta. Jest ich naprawdę mnogość, wskutek tego wybierając się na zakupy we Wrocławiu masz gwarancję tego, że znajdziesz tam niemało cudownych i znakomitych miejsc.

Schody ruchome w centrum handlowym
Napisał: surtr
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wrocław to dość spore miasto, jakie jest także chętnie odwiedzane przez wielu turystów. Znajduje się tu parę rozlicznych galerii handlowych usytuowanych w różnorodnych częściach miasta, zarówno niedaleko centrum jak również trochę dalej. Dzięki temu możesz łatwo odszukać dogodną dla siebie lokalizację i wybrać się do tego centrum handlowego, jakie najmocniej Cię zaintryguje i zakupić np. www.ceneolokalnie.pl/wroclaw/yato-wykrywacz-profili-i-przewodow-yt-73130.

Dużą sławą jeśli chodzi o rozliczne centra handlowe we Wrocławiu cieszy się Galeria (fotorelacja podczas produkcji filmów) Dominikańska, w jakiej odkryjesz niemało wyjątkowych sklepów znanych marek. Zdołasz bez trudu wybrać się do tej doskonałej galerii oraz cieszyć się udanymi zakupami, a po pewnym czasie wybrać się na jakiś deser albo apetyczny obiad, gdyż w Galerii Dominikańskiej nie brak także różnych atrakcyjnych punktów gastronomicznych - restauracji lub kawiarni.Widok z lotu ptaka na Wrocław
Napisał: Alberto Cabello
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pewnie wybierając się na zakupy we Wrocławiu nie można także ominąć największego domu towarowego w tym mieście - Werthei. Znajduje się on w centrum miasta, wskutek tego właściwie z każdego innego miejsca można bez trudności do niego dotrzeć. Jest to potężny dom towarowy, jaki powstał w 1930 roku. Obecnie jest to nowoczesna i luksusowa budowla, która mieści w sobie istotnie wiele sklepów znanych marek, takich jak Zara, Smyk albo Bershka. Znajduje się tam też nowoczesna Galeria Centrum. We Wrocławiu na pewno pożądane byłoby też wybrać się do Pasażu Grunwaldzkiego albo do Galerii Wrocławskiej - oba te miejsca znajdują się także w ścisłym centrum miasta, po zakup np. polecana strona www.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-15 10:39:20
Tagi: Wrocław, centra handlowe, zakupy, galeria handlowa, Galeria Dominikańska, Pasaż Grunwaldzki