Wyśmienite opony z klasy ekonomicznej

Firma, trudząca się produkcją opon istnieje od 1910 r. Opony to francuska marka, o najwyższej jakości. Koncern dostarcza odbiorcom opony wyróżniające się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. W chwili obecnej to 6-sty najczęściej wybierany producent opon w Europie. Wszystkie modele zapewniają wygodę jazdy oraz redukcję hałasu. Bieżnik opon sprzyja utrzymaniu odpowiednich parametrów trakcyjnych na mokrych i suchych nawierzchniach. Opony czerpią z najnowszych dostępnych technologii, dostosowane zostały do europejskich dróg oraz klimatu, a także charakterystycznych warunków atmosferycznych.Opony przeznaczone są głównie do samochodów klasy miejskiej, średniej i o podwyższonych osiągach.


opony
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Opony należą do klasy ekonomicznej, inaczej mówiąc - budżetowej. Gwarantują dobrą przyczepność zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Zostały skonstruowane z myślą o samochodach osobowych - średniej i wyższej klasy, o przeciętnych mocach i pojemnościach silnika. (tanie nowe opony zimowe) Model ten został zaprojektowany, aby gwarantować przede wszystkim optymalizację osiągów samochodu, z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa w czasie jazdy, dlatego wzmocniono wydatnie ściany boczne opon, podnosząc poziom ich wytrzymałości oraz sprawności na zakrętach.

Asymetryczna budowa bieżnika zapewnia dobre hamowanie na mokrych nawierzchniach wszelkiego rodzaju oraz poprawne odprowadzanie wody. Specjalnie zaprojektowana struktura bieżnika zapobiega również szybkiemu ścieraniu się. Można tutaj dostrzec zatem wyraźne zasługi dla zwiększenia ekonomiki jeżdżenia oraz oszczędności paliwa – dzięki lekkiej budowie, opony pozwalają na redukcję spalania w każdym samochodzie. Poza tym nie można zapomnieć o wyśmienitej sprawności modelu. Jest ona zawdzięczana tworzywie budulcowemu – najlepszej mieszance gumowej, która powoduje, że opony zużywają się wolno i równomiernie, dając długie przebiegi. http://www.hurtopony.pl/


opony
Napisał: Autoweek USA
Na podstawie: http://www.flickr.com
Opony są przy tym ciche i wytrzymałe.Producent zapewnia, że sprawdzą się one wspaniale w samochodach rodzinnych, sedanach i kombi oraz w samochodach kompaktowych. Zapewniają one bezpieczeństwo oraz wygodę jazdy, za niską cenę. Jest to ich niewątpliwą cechą i powoduje, że wielu odbiorców może pozwolić sobie na ich zakup.Opony te doskonale sprawdzą się zarówno na miejskich drogach, jak i przy dalszych wyjazdach.

Oferujemy odbiór osobisty albo dostawę firmą kurierską - zwykle w 24h. Wskazana cena (jeśli nie zaznaczono inaczej) jest ceną za jedną oponę! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-29 15:07:12
Tagi: samochód, podatek, opona