Najważniejsze informacje jakie dotyczą portalu tv.pl, na którym umieszczony jest bieżący program telewizyjny.

Funkcjonując jako portal tv.pl od paru już lat udowadniamy, iż podchodzimy kompetentnie do poinformowania użytkowników sieci na temat tego, co mogą zobaczyć w telewizji. Na portalu można wyszukać programy telewizyjne aż do 165 stacji telewizyjnych. Program aktualizujemy kilka razy dziennie dzięki czemu osoby z niego robiące użytek mają pewność, że są ze wszystkimi ustaleniami na bieżąco. Niebezpodstawnie więc pozostajemy chętnie dobieranym programem wirtualnym w sieci.

oglądanie telewizji
Napisał: JKehoe_Photos
Na podstawie: http://www.flickr.com
I chociaż na przestrzeni lat powstało mnóstwo portali konkurencyjnych to dalej utrzymujemy się uważani za bezkonkurencyjnych. Każdy bez wyjątku użytkownik jest świadomy, iż mamy do zaproponowania o wiele więcej niż tylko ramówkę dnia. Ten program tv który jest u Nas dostępny odwołuje się do najbardziej znanych stacji. Przy każdym z programów da się znaleźć opis, co umożliwi widzom określić, czego będą mogli się spodziewać. Umieszczamy wiele dodatkowych informacji, a przy tym rekomendujemy programy, jakie opłaca się zobaczyć w danym dniu. Poza tym, da się u Nas sprawdzić wcześniej, co będzie za parę dni pokazywane w telewizji. Nie ma potrzeby już kupować gazety telewizyjnej, żeby doinformować się co zobaczyć i o czym są określone filmy. Nasza strona stworzona jest w sposób intuicyjny, w związku z czym żaden użytkownik nie będzie miał problemów z jej obsługą. W oddzielnej zakładce przygotowaliśmy pełną listę kanałów i wystarczy wybrać przykładowy, by obeznać się z tym, co można będzie oglądać niebawem. W dodatku, można również w specjalnie utworzonej przeglądarce wyszukać wywołujące zainteresowanie wśród użytkowników stacje. Zapraszamy na stronę http://www.tv.pl/.pilot
Napisał: Rugby Streaming
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takie najistotniejsze informacje jakie dotyczą serwisu tv.pl, na którym znajduje się bieżący rozkład tv pokazują, że od kilku już lat wykazujemy się profesjonalizmem. Użytkownicy Internetu wiedzą, iż będą na bieżąco z tym, co leci w konkretnym czasie w telewizorze. Szczególnie, iż ciągle rozszerzamy zakres kanałów. Na portalu można zestawić ze sobą kilka programów, żeby mieć pojęcie, który wśród ulubionych oglądać, a jakiego programu są powtórki. Poza tym, internauci mogą sami ustawiać kanały w takiej kolejności, by dokładnie przeglądać ulubione stacje. Tym samym, mogą utworzyć własny kanał. Wystarczy przejść do zakładki „Moje tv.pl”. Panel jest stale udoskonalany, co powoduje, że ma o wiele więcej wielbicieli.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-08 13:39:31
Tagi: Internet, informacje, witryna, ulubione