Lataj tanio!

W państwach zachodnich, a zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, pojawił się taki zwyczaj, że po zakończeniu szkoły wyższej absolwent rusza w wycieczkę zagraniczną. To idealna okazja, by zobaczyć trochę świata. Można dojść do wniosku, że Amerykanie powinni podróżować poza granicę częściej, ponieważ ich wiedza na temat geografii jest naprawdę żenująca. Tak czy owak, obyczaj jest godny naśladowania.
lot
Niestety, dużą zaporą dla krajowego absolwenta uczelni staje się brak środków na bilety na samolot. Co zrobić, jeśli na koncie pustki, a glob nęci swoimi atrakcjami?

Odpowiedź jest prosta: wyszukuj promocje i lataj za małe pieniądze! Przedsiębiorstwa lotnicze na polskim rynku prowadzą zaciekłą batalię o klienta, więc nierzadko można znaleźć oszczędne ceny za wycieczkę (dowiedz się więcej). Naczelną poradą dla każdego, kto pragnie nabyć bilety na samolot w niskiej cenie, jest: zachowaj czujność!Warto każdego dnia sprawdzać strony WWW firm lotniczych i firm wycieczkowych. Nierzadko bywa, że najkorzystniejsze gratki trwają tylko parę godzin – bystrzy łowcy okazji masowo biorą wszystkie dostępne miejsca. Portale trzeba sprawdzać zatem nieustannie.

Lecący samolot
Na podstawie: http://sxc.hu/
Świetnym rozwiązaniem jest podzielenie się czujnością z innymi. Przyjaciel może sprawdzać strony wtedy, kiedy siedzisz w pracy. Jeżeli znasz kogoś, kto często przesiaduje długo w nocy, zagadnij go, by od czasu do czasu zaglądał on na witryny firm lotniczych (zobacz, co nowego). Sporą pomocą może być zarejestrowanie się do newslettera, czyli dostarczanych każdego dnia wiadomości mailowych, w których przedsiębiorstwa lotnicze powiadamiają o najświeższych promocjach.

Warto pamiętać, że nierzadko wypada konieczność prędkiego wpłacenia należności za przelot. Dlatego jeżeli szukasz dobrych ofert, zawsze miej odłożone środki na atrakcyjną podróż, by natychmiast przelać pieniądze i tym sposobem na dobre zaklepać sobie miejsce w samolocie. Wszystkim łowcom promocji życzymy szczęścia!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-06 14:06:18
Tagi: podróż, pieniądze, atrakcje