Dlaczego trzeba odwiedzić Islandie by zwiedzać piękne widoki i dostać się na niesamowity festiwal muzyczny?

Zamierzasz wyjechać do przepięknego kraju, który Cię urzeknie? Marzysz o wspaniałej wyprawie w niecodziennej scenerii? Postaw na Islandię!


Niesamowita Islandia urzeka swoich gości.


Wycieczki Islandia to nadzwyczajna wyprawa śladami postaci mitycznych sag. Islandia coraz częściej pozostaje kluczowym celem wycieczek wczasowiczów i to tych mieszkających z całego globu. Dla sporej ilości wyspa ta kojarzy się przede wszystkim z bajeczną krainą wiecznego śniegu oraz lodu. I słusznie, bo dokładnie tak się składa, że prawie 11% lądu pokrywają lodowce, jednakże Islandia - wakacje islandia ma w zasięgu również o wiele więcej do zaoferowania swoim wczasowiczom niż tylko fantastyczne malownicze tereny do wykonywania sportów zimowych. Wycieczka na Islandie to zatem sporo więcej – bo w końcu nie tylko możliwość poznania nieznanego dotąd lądu (http://niceland.pl/wycieczki/), ale również niecodzienna okazja do spędzenia przyjemnych wczasów oraz wypoczynku nad gorącymi źródłami i gejzerami. Wycieczka na Islandie? Czemu by nie! Agencje podróży oferują swoim klientom nadzwyczajne wycieczki dookoła Islandii. Wycieczki Islandia to przygoda dla tych, którzy uporczywie szukają niezbadanego lądu, ładnych malowniczych krajobrazów a także niesamowitych wrażeń. Turyści mogą skorzystać tu z interesujących licznych ofert wycieczek poza koło podbiegunowe, a także wycieczek samochodowych po nadzwyczajnych niezbadanych obszarach, a co więcej rejsach z pokazami wielorybów!


wakacje - fotos
Napisał: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ten kraj oferuje także wyprawę na Airwaves Festival Islandia! A więc wybierz się na ten jeden z najlepszych, a także najbardziej niesamowitych i najbardziej wyczekiwanych festiwali na globie! Spędź aż tydzień ciesząc się tym niepowtarzalnym i magicznym świętem muzycznym wraz z niemal 9 tysiącami uczestników z całego świata. Zobacz ładny Reykjavik w jego bardzo dobrym wydaniu, podziwiaj, upoluj spektakl zorzy polarnej, a także odpręż się w gorących źródłach - Airwaves Festival na Islandii.


Pamiętaj jednak, że corocznie wejściówki na Airwaves Festival Islandia wyprzedają się już nawet dwa miesiące przed początkiem imprezy! A zatem czas do dzieła! Niejeden wyjazd gwarantuje zamieszkanie w tym szczególnie klimatycznym miejscu, czyli w sercu Islandii, gdzie z zupełną pewnością zapoznasz niezwykłych i przyjemnych ludzi, a także doznasz fantastycznej muzyki na żywo.


Islandia zaprasza Państwa do zaznajomienia się z ofertą wyprawy. Sami przekonajcie się zresztą, że Islandia to wyprawy po nadzwyczajnych stepach zupełnie jak z nordyckich sag.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-14 13:27:24
Tagi: śnieg, imprezy, klimat, wiedza, klient