Czy opłaca się każdy urlop spędzać w ten sam sposób? Może tym razem zmienić trochę charakter wyjazdów?

Niektórzy przyzwyczaili się, iż swój urlop spędzają w ten sam sposób. Jest im wygodniej wyjeżdżać z biurem podróży, gdyż nie tracą czasu na planowanie. Z kolei niektórzy mają sentyment do danego miejsca. Z tego też względu wybierają się tam każdego roku. Może tak tym razem zmienić te stare nawyki?
Zapewne niektórzy będą zdziwieni po co je zmieniać, jeżeli tak jest wygodnie? Otóż choćby po to, aby przeżyć takie wakacje z większą intensywnością oraz potem mieć co wspominać, kiedy powrócimy po urlopie do biura. Jeśli mamy przez cały rok dla siebie zaledwie 26 dni urlopu, to dobrze jest je wykorzystać maksymalnie.
Paryż
Napisał: Soreen D
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak na dobrą sprawę to niewiele pamięta się z dni spędzonych na opalaniu się (po przejściu na stronę). Znacznie bardziej zapada w pamięć czas spędzony aktywnie. Dlatego dobrze jest w tym roku zdecydować się na kompletnie inną rzecz oraz samemu dostrzec różnicę.

Można przykładowo sprawdzić promocje na tańsze loty w wyszukiwarkach internetowych. Możemy kupić przykładowo bilet z Warszawy do Bułgarii, spędzić tam kilka dni, a potem bilety lotnicze Sofia - Bruksela. Pooglądać Belgię i wrócić do Polski.
miasto
Napisał: Medas-Media
Na podstawie: Medas-Media
To jedynie jedna z możliwych opcji, gdyż ilość ofert tanich biletów jest bardzo duża. Natomiast możliwości, jeżeli chodzi o ciekawe miejsca w samej Europie jest tyle, iż mamy co zwiedzać przez kilka kolejnych lat.
Jeżeli obawiamy się bardziej odległych zakątków świata, to nic nie przeszkadza temu byśmy poznawali piękne zakątki Europy (www.lot.com/bilety-lotnicze/przeloty-z-paryza-do-bukaresztu). Jeżeli wypatrzymy tanie bilety lotnicze Paryż - Bukareszt, to znajdźmy inne pasujące połączenia. Możemy przecież część drogi przemierzyć pociągiem. To będzie również wyjątkowa przygoda.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-26 10:55:07
Tagi: bilety lotnicze, trasy, przygoda