Prezentujemy najlepsze kierunki na urlop

Co roku urlop trzeba odpowiednio przemyśleć, aby wybrany wcześniej pomysł nie okazał się niewypałem. Nie jest to łatwe zadanie, lecz miejsc do zwiedzania jest bardzo dużo, a w związku z tym każdy z całą pewnością odnajdzie dla siebie odpowiednią podróż.
Obecnie najczęściej zwiedzanym miejscem przez turystów są położone w
Włochy
Napisał: Romtomtom
Na podstawie: http://www.flickr.com
Europie Południowej Włochy. Niezwykle częstym, a jednocześnie ulubionym kierunkiem jest najważniejsze miasto Italii. Trzeba wspomnieć, że loty do Rzymu nie są drogie, a standardy samolotów – najwyższej jakości. Lot z Polski trwa zaledwie około dwóch godzin. Włochy są miejscem niezwykle przyjaznym, a przy okazji – urokliwym i skąpanym w słońcu - zobacz więcej. Właśnie tam można zwiedzić popularną Wenecją czy również usytuowane na terytorium Italii miasto-państwo – Watykan. Jest to apostolska stolica, którą zamieszkuje sam papież. Warto również wybrać się w Rzymie – tuż po przybyciu na miejsce – do Koloseum, bądź zbudowanego w Starożytności Panteonu. Wielu podróżników zakochuje się w Fontanna di Trevi mającej swoje początku w Baroku.Praga
Napisał: Davis Staedtler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Włochy są nader wspaniałym miejscem, które warto zwiedzić – podobnie jak Pragę, główne miasto polskich sąsiadów – Czech. Lot Kraków Praga jest najprostszą ścieżką (sprawdź szczegóły). Wybór linii lotniczych to także niedrogi sposób, by znaleźć się w czeskim mieście, obfitującym we wspaniałe zabytki i krajobrazy.


Każdy moment spędzony jest nie do opisania. To także coraz częstsze miejsce zakochanych, którzy w świetle księżyca oglądają miasto usytuowane nad rzeką Wełtawą. Krążą tam także praskie legendy, takie jak między innymi o świętym Wacławie. Ujmują one każdego odwiedzającego, jak też nadają Pradze wspaniałą aurę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-29 15:32:00
Tagi: Włochy, samoloty, Watykan