Zanudzony codziennością? Pójdź do escape roomu

Jesteś znudzony egzystencją? Nie wiesz już co jeszcze możesz w życiu zrobić, aby odzyskać chęć do choćby codziennego wstawania z łóżka? Ten artykuł może cię zachęcić. Toteż czytaj dalej.


Niechęć do życia przychodzi wtedy gdy codzienność staje się męką, z tego powodu ty możesz załamać się nerwowo, lub popaść w apatię.


pokóje zagadek warszawa


Łódź


jezioro
Napisał: Mark Hillary
Na podstawie: http://www.flickr.com
Uważamy, że cierpisz na brak stresu w swym życiu. Stres najczęściej jest efektem za dużej ilości obowiązków, lecz jego brak potrafi być równie zabójczy. Wręcz niedorzecznie to w wielkich miastach ludzie najczęściej popadają w takowy stan. Jeśli brakuje ci przeżyć, które mogłyby oderwać cię od codzienności, zachęcamy cię do zebrania znajomych i pójścia do escape roomu. Pokóje zagadek Warszawa (zobacz więcej) oferuje w dużej ilości, toteż jest w czym przebierać. My zachęcamy do odwiedzenia najstarszego gabinetu na stołecznej Pradze. Dlaczego właśnie ten konkretny salon? Zobaczysz tam ze swymi znajomymi aż kilka różnych tematycznie pokojów zagadek. Z każdego musicie się wydostać w trakcie trwania 1 godziny, nie więcej. Opowiemy jak prezentuje się jeden z najczęściej odwiedzanych pokoi. Utrzymany jest on w stylistyce domu czarownicy. Na klepisku postawiony jest ogromny żeliwny kocioł, w którym buzuje jakaś dziwna zupa o nieprzyjemnym dla nosa odorze. Bez strachu, pomieszczenie jest klimatyzowane. Po ścianach pomieszczenia stoją drewniane meble, m.in.: pokaźnych rozmiarów witryna z nieznanego pochodzenia przedmiotami, przypuszczalnie stosowanymi do parzenia wywarów magicznych, niedaleko postawiony jest stół zielarski z wielką ilością ziół powiązanych w pęki na nim oraz pod nim leżących, ostatnia jest pięknie ozdobiona szafa, do której otwarcia potrzebny jest klucz. Uwagę przykuwa rysunek na ścianie, od jakiego calutka historia się zaczęła.


Jeżeli chcesz przeżyć szok to Escaperoom Warszawa jest twym celem.


Niestety, nie chcemy zdradzić ci więcej rzeczy na temat powyższego pomieszczenia. Żeby się dowiedzieć jaką tajemnicę ukrywa musisz wybrać się do niego wraz ze znajomymi. Zaufaj nam, serio warto!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-29 15:31:38
Tagi: prezent, domu, życie