Ile kosztuje dobry obiad w Wietnamie oraz dlaczego należałoby zwiedzić ten kraj?

Czy wiesz, że jest pewien piękny Azjatycki kraj, w jakim w jego północnej części są 4 (podobnie jak w naszym kraju ) pory roku, lecz w południowej już tylko dwie? Należą do nich (tak jak w Kambodży oraz w Tajlandii) pory sucha i deszczowa.
Internet
Napisał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kraj, o jakim mowa w niniejszym tekście to śliczny oraz pełny zielonych wzgórz Wietnam. Jego północną część najlepiej zwiedzać od czwartego miesiąca w roku do października, ponieważ zimy mogą tam być podobnie zimne jak w Polsce. Jeżeli natomiast chcemy zwiedzić południową część tego kraju, to moglibyśmy to zrobić praktycznie o każdej porze roku. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób można się tam dostać, to warto dodać, że najwygodniej byłoby to zrobić drogą lotniczą z jakiegoś z europejskich miast. Cena takiego biletu (w obie strony) powinna wynosić około. dwa tys. PLN. Naturalnie można się w tamto miejsce dostać z przesiadkami przez np. Tajlandię, wtedy (przy korzystaniu z tak zwanych tanich linii lotniczych) można za wycieczkę do tego kraju zapłacić jeszcze mniej. Jeśli idzie o podróżowanie po obszarze tego państwa, to niezwykle popularne są pociągi i autobusy. Można też skorzystać z niezwykle w tamtym miejscu słynnych skuterów oraz motorów.


autobusy
Napisał: Graci Camiña
Na podstawie: http://www.flickr.com


wietnam
Napisał: Tempur
Na podstawie: Tempur


Warto powiedzieć, że przebywając w Wietnamie nie musimy posiadać też żadnych problemów ani ze znalezieniem dobrych miejsc motelowych ani ze znajdowaniem dobrych oraz niedrogich barów. Należałoby wspomnieć, że w tym kraju targowanie się jest normalne i tym samym, jest mile widziane.
Zakwaterowanie w dwupokojowym miejscu hotelowym kosztuje około dziesięciu USD amerykańskich, z kolei za przeciętny posiłek zapłacimy ok. 2 dolarów. Naprawdę należałoby odwiedzić ten ciekawy kraj chociażby dla jego przepięknych widoków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:25:29
Tagi: hotel, Azja, rok