Nadchodzą wakacje - spora część Polaków wyjedzie nad nasze morze, gdyż czujemy do Bałtyku niezwykły sentyment

Pomimo tego iż w dzisiejszych latach mamy prawo jeździć po całym świecie i lecieć choćby na Bahamy lub Kanary, to nadal znaczna grupa Polaków woli odpoczynek nad Bałtykiem.
I nie bierze się to z braku pieniędzy. Po prostu kochamy swoje morze.


wakacje rowy
Napisał: Torrey Wiley
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o wyjazd na urlop nad morze bałtyckie, to każdy ma inne preferencje. Są tacy, którzy wolą spore miasteczka, gdzie bywają imprezy i inne atrakcje. Najczęściej taką potrzebę przyjmują ludzie młodzi. Bywają też tacy, którzy nad Bałtyk wybierają się, żeby odpocząć lub aby spędzić miłe i rodzinne wczasy - wobec tego preferują małe wioski, gdzie jest spokojnie. Zazwyczaj chodzi tu o małżeństwa z małymi szkrabami, które na co dzień żyją w dużych miastach i w okresie urlopu pragną uciec przed zgiełkiem oraz wiecznym bieganiem. Chcą przez dwa tygodnie poleżeć na piasku, wraz z dziećmi stawiać zamki z piasku i powolnym krokiem chodzić na obiad na świeżą rybkę w nadmorskiej restauracji. Jeśli szukamy miłego miejsca na urlop, mamy możliwość wytypować Rowy. Jest to nadmorska wioska, która znajduje się nieopodal Ustki, przy urokliwym jeziorze Gardno oraz na granicy Słowińskiego PN. Możemy wyszukać tam pensjonaty albo domki kempingowe. Każdy zabukuje coś fajnego dla siebie.
Zatem jeżeli chcemy spędzić miłe wakacje Rowy są idealnym miejscem na mapie naszego wybrzeża. Wioska nas nie zawiedzie. Odpoczniemy tu trochę oraz naładujemy akumulatory przed powrotem do biura i codzienności.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 15:25:27
Tagi: park, dom, urlop, rok, wyjazd