Audiobooki - a więc, książeczki która ktoś czyta dostępne w sieci internetowej

Co to są audiobooki i gdzie można je kupić? Ile one kosztują? Na jakich zasadach polega ich unikalność? Odpowiemy na te konkretne pytania posługując się przykładem autorstwa Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem "Boży Bojownicy".


Wbrew pozorom, w ostatnich latach wzrosła ochota ludzi na odczytywanie - może w nieznaczny sposób, jednak odnotowano wzrost sprzedaży książeczek zarówno papierowych, jak również alternatyw elektronicznych czyli ebooków.
Nasze osoby jednakże dzisiaj interesują Audiobooki, które bywają doskonałą opcją dla tych, którzy to nie posiadają opcji żeby czytać (na przykład niewidomi), lub najzwyczajniej nie mają na to nazbyt wiele czasu. Zbliżymy państwu jak wygląda sprawa z audiobookami, na podstawie tytułu napisanego przez Andrzeja Sapkowskiego.


wydarzenie kulturalne
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com


Boży bojownicy audiobook jest to jeden z topowych ebooków na polskim rynku. Trwa konkretnie dwadzieścia trzy godzinki oraz trzydzieści jeden minutek, odczytywany przez gwiazdki, takie jak dla przykładu: Krzysztof Gosztyła, który odgrywa Narratora, Anna Dereszowska jako Nikoletta (Jutta), czy też Adam Ferency jako Prokop Goły, nie wspominając już o rólce Mariana Opanii jako głos Joszt Dun zwanego Telesmą. W sumie w całym audiobooku istnieje w okolicy trzydziestu pięciu nazwisk znanych i słabiej znanych aktorów, którzy według recenzji odwalili kawałek wspaniałej roboty, podkładając głosiki bohaterom.
Ogólnie kwota za ów audiobook wynosi w okolicy sześćdziesięciu pięciu złotych, jednakże innego rodzaju audiobooki mamy możliwość natrafić taniej, lub również drożej. Na rynku polskim na konkretny moment nie istnieje aż tak dużo audiobooków, jednak calutki czas liczebność tytułów się rozrasta, rozciągając na przeróżne gatunki - od fantasy po romans.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:20:40
Tagi: dom, gry, czas, gwiazdy, cena