Kategorie gier dla miłośników takiego rodzaju formy rozrywki

W dobie Internetu, gry są najważniejszą kategorią, z powodu której większość osób używa z łącza. Z każdym rokiem miłośników grania o różnym wieku przybywa, podobnie jak i gier, które każdy może zarówno zakupić, jak i zagrać online.


Jedna z dostępnych gier w Internecie to Pirate Storm, która kradnie gusta tysięcy osób – głównie miłośników żeglarstwa i nieco bardziej fantastycznych elementów – piratów oraz potworów.
sport - perspektywa
Napisał: Jared Hersch
Na podstawie: http://www.flickr.com


Gra polega na walce z wymienionymi już maszkarami oraz bezuczuciowymi kapitanami walczących po ciemnej stronie mocy. Trzeba jednak dodać, iż na morzu nie brakuje także innych graczy. W Pirate Storm należy wypełniać stawiane przed graczami misje, a także ochraniać własny statek (https://www.sofun.com.pl/) oraz załogę przed atakującymi wrogami. Najważniejszym zadaniem jest kolekcjonowanie spotkanych skarbów i przy okazji zatapianie statków innych piratów. Jest to wspaniała przygoda kategorii survivalowej. Z początku gracz ma za zadanie – razem http://creatours.pl ze swą załogą – zlikwidować przeszkody w charakterze stworów, a później stoczyć walki, by wzbić się na szczyty i zostać morską legendą. Razem z upływem kolejnych etapów, trudność gry wzrasta, jednak także i zabawa jest większa.


gry wyścigi
Napisał: mrgreen09
Na podstawie: http://www.flickr.com


Pośród gier można znaleźć także coś dla pasjonatów motorsportu i rywalizacji na torach. Jeśli ktoś chce odnaleźć najlepsze gry wyścigi są jedną z kategorii, która ma rzesze fanów.
Pisk opon, ryk silników i bitwa na torach, a nawet ulicach to niesamowita okazja na wczucie się w postać kierowcy wyścigowego. Wiele z nich oferuje niezapomniane emocje, a także – grafikę przybliżoną do pprawdziwych wyścigów rodem z Formuły 1, bądź innych popularnych serii, które są podziwiane przez tysiące kibiców.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:56:51
Tagi: dania, rozrywka, port