Polska to malowniczy kraj - trzeba o tym przypominać teraz, gdy modne stały się tylko dalekie oraz egzotyczne wakacje

Zdaje się, że od pewnego czasu zwiedzanie naszego państwie jest passe. Ci, którzy mają pieniądze chełpią się dalekimi i gorącymi kierunkami.
Drewniany domek ogrodowy Veltin
Napisał: GEISSER Sp. z o.o.
Na podstawie: http://www.geisser.pl


Ci, którzy otwarcie mówią, że zwiedzają Polskę, bo to uroczy kraj, z reguły są zbywani ironicznym uśmieszkiem. Na szczęście powoli coś się w tej kwestii zmienia.


bramki obrotowe na lotnisku
Napisał: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com


Polska jest wyjątkowo urokliwym i różnorodnym państwem. Mamy ogromną ilość zakątków, które są warte zobaczenia. Rzecz jasna głównie wszyscy dumają o morzu, górach lub Mazurach. Jednakże te trzy regiony to nie koniec możliwości podziwu nad urokliwymi zakątkami. Jest tego dużo więcej. Jeśli mamy ochotę zrobić sobie spis tego, co warto w Polsce zobaczyć, to będzie on niezwykle długi. Warto więc wyruszać na weekendowe wypady i zwiedzać różne zakątki naszej ojczyzny powolutku oraz po kawałku. Możemy rozpocząć od miejsc, które znajdują się najbliżej naszego domu. Jeśli na przykład jesteśmy z Wrocławia, to trzeba zacząć od atrakcji Dolnego Śląska, a jest tego dużo. Dla fanów rowerowych wycieczek oraz pięknych widoków z pewnością warte zwiedzenia będą Karkonosze. Dla miłośników zamków niewątpliwie pięknym wyjazdem będzie zwiedzanie Zamku Czocha czy Zamku Chojnik. Są tam także parki narodowe - choćby: Karkonoski.
Wobec tego jeśli ciekawi nas wypad na Dolny Śląsk na weekend, to na sto procent nie będziemy żałować. Z pewnością tak nam się na Dolnym Śląsku spodoba, że przyjedziemy jeszcze wiele razy, by móc cieszyć się tymi urokliwymi rejonami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:11:25
Tagi: Wrocław, weekend, czas, zwiedzanie