Chcesz zorganizować swoim pracownikom szkolenie łączone z wyjazdem integracyjnym ? Radzimy, gdzie jechać!

Chyba każdy pracodawca wie doskonale, iż nic tak dobrze nie motywuje pracowników jak na przykład zaplanowanie im weekendowego wyjazdu lub imprezy firmowej. Jeżeli Ty także zastanawiasz się nad tą możliwością, a równocześnie chciałbyś połączyć taki wyjazd z czymś bardziej pożytecznym, wtedy zdecydowanie musisz zainteresować się możliwością zorganizowania wyjazdu szkoleniowego połączonego z jakimś ciekawym kursem na przykład w Szklarskiej Porębie.


Dlaczego właśnie Szklarska Poręba?


meble
Napisał: er Guiri
Na podstawie: http://www.flickr.com


Odpowiedź jest banalnie prosta - dlatego, że szkolenia w Szklarskiej Porębie aktualnie uznawane są za jedne z najlepszych i prowadzonych na na pewno najwyższym poziomie. Oczywiście zazwyczaj celem wyjazdu integracyjnego jest zrelaksowanie pracowników, jednakże nawet największa impreza nie stoi na przeszkodzie temu, żeby po południu przeprowadzić krótkie szkolenie. To naprawdę rewelacyjny pomysł - wypoczęci pracownicy niewątpliwie znacznie chętniej będą zdobywać nową wiedzę. Jeśli sprawdzisz, jakie możesz przeprowadzić szkolenia w Szklarskiej Porębie i kto zazwyczaj je prowadzi, wtedy niewątpliwie zrozumiesz, dlaczego polecamy akurat to miejsce.


szkolenia w szklarskiej porębie
Napisał: Mgzkun
Na podstawie: http://www.flickr.com


Wyjazd na weekend czy dłużej?


mieszkania
Napisał: cliff1066™
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiele na pewno zależy od tego, jaki dokładnie chcesz zrealizować podczas wyjazdu plan. Jeżeli chcesz wyłącznie zrobić imprezę, wtedy dobrze sprawdzi się wyjazd na weekend.


Jeżeli chcesz połączyć wypad ze zwiedzaniem, wówczas Dolny Śląsk na weekend to zdecydowanie zbyt mało i potrzebujesz znacznie dłuższego wyjazdu. Jeżeli chcesz skorzystać z bogatej oferty kursów, wtedy również musisz pomyśleć o wypadzie przynajmniej trzydniowym - wybór należy do Ciebie!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:48:25
Tagi: relaks, imprezy, kurs, czas, impreza