Duża liczba osób kocha sport i spędza mnóstwo czasu uprawiając jogging albo chodząc po lasach - potrzebują wówczas dobrego stroju

Ci, którzy spędzają czas aktywnie o każdej porze roku, zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest stosowne ciuchy. Niezależnie od tego czy biegamy jesienią w przydomowym parku czy wiosną idziemy na bieszczadzkie szlaki - zawsze powinniśmy mieć na sobie adekwatną do pogody kurtkę.
relaks
Napisał: Adidas
Na podstawie: Adidas


obsługa


I wcale rzecz nie w tym, że na każdą porę roku musimy mieć inny zestaw ubrań. Boże broń! Jeżeli kochamy kreatywnie spędzać czas na dworze, to musimy zainwestować nie tylko w znakomity buty (które notabene będą różne, jeśli biegamy i jeśli wspinamy się po górach), ale też w odpowiednie okrycie wierzchnie. Idealnym rozwiązaniem wydają się być kurtki softshell. Od zwykłych kurtek odróżniają się tym, że są odporne na wiatr i deszcz. Ale oddychają, co jest ich głównym plusem. Wobec tego nie pocimy się pod taką kurtką. Jak powszechnie wiadomo, kiedy jesteśmy mokrzy, to łatwiej o przeziębienie, gdy nas zawieje.


Kurtki softshell są też świetne dla globtroterów. Nie istotne czy lecimy na wyjazd na daleką oraz zimną Islandię czy będziemy pływać łódką po polskich Mazurach - takie ubranie jest rewelacyjnym planem. Tym bardziej, że przyoszczędzi nam miejsca w plecaku, ponieważ pod tę kurtkę powinniśmy założyć wyłącznie termiczną bieliznę lub bawełniany T-shirt. To wystarczy.
Dzięki takiej kurtce nie będzie nam ani za zimno, ani za gorąco. Kurtka powinna także być dobrze dopasowana. Nie może być za ciasna, ponieważ na wypadek minusowych temperatur bez kłopotów musimy włożyć pod nią sweter.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:34:32
Tagi: szlak, bagaż, rok, miejsca, wyjazd