Góry są cudowne w każdym miesiącu i w każdym okresie każdy człowiek znajdzie tam coś idealnego, czym będzie chciał się zainteresować

Nie jest prawdą, że góry są ciekawe zaledwie zimą. Owszem, dla fanów zimowego sportu (choćby snowboard) jest to ta część roku, gdy w góry jeżdżą najczęściej.


Jednakże nasze Tatry mogą zaoferować dużo więcej niż tylko śnieg w ferie.
noclegi zakopane
Napisał: Lidl Polska
Na podstawie: Lidl Polska


Jeśli lubimy przyrodę i piesze wyprawy albo zwyczajnie chcemy uciec od miejskiego zgiełku, to góry są dla nas dobrym rozwiązaniem również jesienią czy latem. Urokliwe krajobrazy oraz lasy - któż nie dałby się porwać. Mieszkańcy gór twierdzą, że góry są inne każdego dnia. Warto więc przyjechać tu na dłużej i stwierdzić to na własne oczy. Jednakże nieważne czy kilka dni czy na dwa tygodnia - ważną kwestią jest gdzie zamierzamy spać. Znaleźć nocleg w górach, to dość prosta sprawa. Możemy wybrać przykładowo stolicę polskich Tatr - czyli Zakopane. Stąd ruszają wszelkie busiki na różne szlaki, także nawet nie będziemy musieli myśleć czy jechać samochodem. To duże udogodnienie. Po prostu dotrzemy do Zakopanego pociągiem i nie będą spędzać nam snu z powiek takie problemy jak parking. Dodatkowo, po kilku godzinach pieszych spacerów, będziemy mogli napić się piwa i nie zamartwiać się tym, że nie będzie miał to jechać autem.


Toteż jeżeli interesują nas dogodne noclegi Zakopane zawsze na nas czeka i zaoferuje nam komfortowe oraz przytulne kwatery lub szykowne hotele, gdzie nawet będziemy mieli możliwość iść na masaż albo do sauny po długim dniu i wędrowaniu po urokliwych szlakach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 11:35:40
Tagi: pociąg, snowboard, krajobrazy