Mielno jako idealna miejscowość nadbałtycka

Aby odpowiednio odprężać się w czasie urlopów, już obecnie trzeba dbać o to, aby zapewnić sobie odpowiednie miejsce.


Mielno to wspaniała miejscowość nadbałtycka, leżąca w województwie zachodniopomorskim, na centralnym wybrzeżu, 12 km od Koszalina, nad Jeziorem Jamno.


Pobyt
Napisał: blmurch
Wspaniałe piaszczyste plaże Mielna co roku ciągną tysiące turystów żądnych morza i słońca. Nadbałtycka promenada w Mielnie to nie jedynie miejsce przechadzek i spotkań wczasowiczów, lecz także doskonały punkt gwarantujący niezatarte nadbałtyckie pejzaże. Znakomitą możliwością dla wczasowiczów potrzebujących niekłopotliwych warunków jest propozycja Mielno domki. Takie miejsce jest w szczególności istotne dla osób przybywających na wczasy z maluchami. Komfortowe domki położone niedaleko piaszczystej, dużej plaży okażą się doskonałą alternatywą dla pojedynczych pokoi w hotelu.


Bez wątpienia największą atrakcją Mielna jest estetyczna, monitorowana plaża, dookoła której ulokowały się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki. Istnieje tu także przystań. Opodal plaży ciągnie się, jak w przypadku wielu krajowych miejscowości nadmorskich, atrakcyjna promenada spacerowa, w lecie gwarna i kolorowa, na której uwagę zwraca monument morsa.


apartamenowiec
Napisał: MelisaTG
Na podstawie: http://www.flickr.com


Oceanarium w Mielnie to malutki budynek, w którym nagromadzonych jest wiele ryb, podwodnych roślin i zwierzaków. Kluczową atrakcją oceanarium są rekiny, i piranie. Obiekt jest dostępny w okresie letnim.


Pobliża Mielna są również wabikiem dla tropicieli wojennych sekretów, bowiem w pobliskich lasach znajdują się liczne bunkry, podziemne budowle wojskowe i schrony. Przez Mielno prowadzi sporo ścieżek rowerowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:39:23
Tagi: las, podróż, maluch