Parę słów o tym, w jaki sposób należy szukać upominków dla bliskich osób, żeby faktycznie one sprawiały radość.

Mało jest ludzi, którzy nie przepadają za dostawaniem prezentów, ale przecież ich wręczanie także może być bardzo przyjemne. Zwłaszcza jeśli to będzie to upominek dla kogoś bliskiego, z kim będą nas łączyć jakieś więzi. Jednak lubić wręczanie prezentów to jedna sprawa, za to znalezienie takiego, który faktycznie będzie się podobał i sprawi dużo radości, to całkowicie inna rzecz.


prezentokracja.pl/prezenty/dla-zony
Napisał: ProFlowers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Po pierwszeszukając prezentu powinno się unikać standardowych, oklepanych rozwiązań typu skarpetki czy krawat. Oczywiście raz taki prezent można wręczyć, ale jeżeli zacznie się to powtarzać co roku, to już takie przyjemne i miłe noże już nie być. Dużo lepsze będzie poświęcenie paru chwil na to, aby przemyśleć dokładnie, co dana osoba chciałaby otrzymać, lub co sprawiłoby jej faktyczną przyjemność. Ciekawym pomysłem może na przykład być pójście w kierunku hobby, które ktoś ma, bo takie upominki będą zawsze pożądane. Można też postawić na coś nietypowego i oryginalnego, a jeszcze lepiej, jeśli prezentem będzie jakaś wymarzona przez kogoś rzecz.

W niejednym przypadku największym problemem przy wyborze będzie stanowił prezent dla mamy zaktualizowany post na blogu. Być może wynika to z faktu, że mamy przeważnie wszystko mają i niczego nie potrzebują, ale przeważnie będzie to mówione jedynie na pokaz.


prezent
Napisał: Shari's Berries
Na podstawie: http://www.flickr.com
.


Każda z mam ma jakieś własne marzenia i pragnienia, a w niejednym przypadku wręczenie jakiegoś nietypowego drobiazgu może ją ogromnie ucieszyć i dać wiele zadowolenia i radości. Nie warto przy tym wysłuchiwać stwierdzeń, że coś jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto, ale jak się wymyśli coś ciekawego, to należy to po prostu zakupić i wręczyć. Trochę inaczej będzie, jeżeli kupowany będzie prezent dla żony. Dobry mąż powinien znać doskonale swoją partnerkę i wiedzieć, czym ją będzie mógł zaskoczyć. A zaskoczyć może dużą ilością upominków, doskonale sprawdzać się w tej roli będzie przykładowo perfumy albo biżuteria. Można też pomyśleć o odpoczynku i relaksie - wykupienie weekendu w SPA dla odprężenia ciała i ducha na pewno spowoduje, że żona się ogromnie ucieszy z tego typu prezentu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:48:24
Tagi: biżuteria, perfumy, upominek