Wszyscy pamiętamy bale karnawałowe w przedszkolu - każda koleżanka pragnęła być królewną. Na szczęście dziś pomysłowość dorosłych pań jest większa

Jeśli wybieramy się na bal karnawałowy albo samodzielnie wraz z paczką kolegów organizujemy party w mieszkaniu - należy wypożyczyć przebrania na karnawał.
Kiedyś, jeszcze w latach PRL-u, nasze mamy musiały zabłysnąć niesamowitą pomysłowością i stworzyć dla nas coś w domu, ponieważ nie było szans, aby kupić kostium w sklepie. Obecnie przebrania na karnawał można już nabyć lub wypożyczyć bez jakichkolwiek kłopotów.


Ważne źródło
Napisał: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com


W dzisiejszych czasach możliwości jest więcej niż tylko przebranie księżniczki dla córki lub strój pirata dla chłopca. Nawet stroje dla dorosłych są niesamowite i często zadziwiają ludzi dookoła. A przecież czy nie o to chodzi w karnawale? Asortyment kostiumów jest ogromny. Każda pani może przebrać się w egipską królową lub wiedźmę. Sporym zainteresowaniem cieszy się kostium pielęgniarki. I tutaj niespodzianka, ale opcji może być kilka od uwodzicielskiej siostry szpitalnej do krwawej pielęgniarki zombi. Kostium pielęgniarki powinien spełniać wymogi kobiety, z tej przyczyny wybór jest spory. Nawet kolory bywają różne. Nie zawsze musi być to jasny kolor. Przebrania Czytaj pełen artykuł na karnawał [polecamy sklep Smile] dla pełnoletnich proponowane są stale w różnorakich rozmiarach.
Trzeba znaleźć najlepszy dla siebie kostium i w dzień imprezy oddać się szalonej prywatce do białego rana. Przypomnijmy sobie, że karnawał jest zaledwie raz w roku i następna taka impreza nie przytrafi się prędko.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:48:24
Tagi: imprezy, pomysł, problem