Południe Polski jest niezwykle urokliwym rejonem, gdzie bez kłopotów możemy spędzić weekend albo dwutygodniowy urlop

Piękna przyroda, lasy oraz pagórki; świetne jedzenie i mili mieszkańcy - ta całość możne przyciągać wszystkich na południe naszego kraju - nie tylko naszych rodaków, ale także zagranicznych gości.


Jeśli chcielibyście wysyłać regularnie swoje dzieci na obozy jeździeckie to okolice Limanowej mają cudowną do tego infrastrukturę.


wiedza
Napisał: Mike Lawrence
Na podstawie: http://www.flickr.com
Cudowne lasy, mało aut oraz poczucie, że jest się blisko natury. Z tych powodów taki wyjazd i spędzone dwa tygodnie w otoczeniu śpiewu ptaków oraz odgłosów lasu, będą pamiętanym doświadczeniem. Profesjonalni opiekunowie na pewno zasieją w naszym szkrabie miłość do koni http://assanya.eu/oboz-jezdziecki/. Zapewne smyk już na zawsze będzie kochał jeździć konno i przy wszelkiej nadarzającej się okazji będzie dosiadał rumaka.


Wypoczywając w Limanowej nie powinniśmy zapomnieć, że jest to bardzo przyjemne górskie miasteczko. Jeżeli ciekawi nas rewelacyjny obiad, to Limanowa restauracja (każda w tym pięknym miejscu!) zaserwuje nam przepyszne, regionalne smakołyki http://assanya.eu/restauracja-i-pub/. Nie możemy przegapić takiej możliwości. Możliwe że tak zauroczymy się tą kuchnią, że zechcemy powracać na ich potrawy. Warto zauważyć także, że potrawy w każdym sezonie będą inne, ponieważ szef kuchni gotuje z darów przyrody - zatem na przykład na grzyby zapraszamy jesienią.


Należy zwiedzać nasz piękny kraj.


Mamy mnóstwo do zaoferowania zaprawionym turystom, poszukiwaczom przygód, ale także miłośnikom nieśpiesznych wędrówek i wiejskiej ciszy. Odkrywajmy swój rejon, bo warto.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 15:49:46
Tagi: miasto, sezon, ludzie, przyroda