Szklarska Poręba - miasto, które bez wątpienia powinni odwiedzić nie tylko entuzjaści „białego szaleństwa”

Ma nadzwyczaj bogatą historię. Często bywa nazywana „Polską Alaską”. Słynie z wyjątkowych krajobrazów przejażdżek psimi zaprzęgami, Ducha Gór oraz „kapsuły czasu”.


hotel szklarska poręba
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu


hotel
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com


Każdego roku przybywają tu dziesiątki tysięcy turystów z całego świata, by, choć na chwilę oderwać się od natłoku codziennych obowiązków i stanąć „oko w oko” z prawdziwą naturą - super hotel (mojekonferencje.pl/konferencje-pomorskie) w Szklarskiej Porębie.


Nie muszą martwić się o pokoje Szklarska Poręba jest bardzo dobrze przygotowana na „najazd” podróżnych. Miejscowość może się poszczycić albowiem obszerną „siecią” noclegową. Pensjonaty, domy wypoczynkowe, hotele, kwatery nęcą potencjalnych klientów niedrogimi cenami, najwyższą jakością usług oraz zdrowym jedzeniem. Znakomita kuchnia to z całą pewnością nie jedyny „walor” położonej na Dolnym Śląsku „metropolii”. Na „liście” zalet powinny się znaleźć atrakcje turystyczne. A tych jest mnóstwo. Rozliczne parki liniowe, muzea, świątynie przyciągają zwiedzających jak magnes. Znużeni „prozą” codziennego życia bywalcy „miejskich dżungli” szukają tutaj wytchnienia. Z dobrym skutkiem. Karkonosze od bardzo dawna są azylem dla utrudzonych wczasowiczów. Podziwiając jedyne w swoim rodzajju, niespotykane nigdzie indziej widoki można się wyciszyć - http://trzysosny.eu/.
Jeśli, chcesz sam się o tym przekonać zarezerwuj odpowiedni hotel Szklarska Poręba nie narzeka na brak miejsc noclegowych i ruszaj już teraz. Czeka na Ciebie masa przygód!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:08:50
Tagi: urlop, hotele, atrakcje turystyczne, parki