Z jakiego powodu powinniśmy z wyprzedzeniem planować sylwestrowy wyjazd

Nie wszyscy wiemy, że niemała część organizatorów nocy sylwestrowej, przygotowuje ofertę na tę najważniejszą noc roku już późną jesienią. Oferty bali, ognisk z pieczoną baraniną, wieczorów w SPA, widzimy nawet na przełomie sierpnia i września.


Jedno jest pewne: niezależnie od tego, jak marzy nam się spędzić noc sylwestrową – z rodziną przy ognisku, czy na balu w otoczeniu wytwornych sukien – planowanie powinniśmy rozpocząć jak najszybciej. Wśród ofert, jakie znaleźć można w internecie każdy odszuka odpowiednią dla siebie.
ferie
Napisał: blu-news.org
Na podstawie: http://www.flickr.com


W przypadku nocy sylwestrowej, w sensie ekonomicznym, pojęcie Sylwester last minute właściwie nie istnieje. Zazwyczaj przyjęła się zasada: im szybciej tym lepiej. Przede wszystkim: jeżeli stosunkowo wcześnie zaplanujemy wyjazd, możemy systematycznie odkładać pieniądze. Podczas rezerwacji noclegów płacimy jedynie zaliczkę. Jest to motywacja dla osób, które mają problemy z uskładaniem pieniędzy – wszak łatwiej zapłacić za pobyt w dwóch ratach niż w pełną sumę. Kolejny plus to większa szansa na spędzenie Sylwestra w gronie przyjaciół. Im wcześniej podejmiemy decyzję, tym większa szansa, że nasi znajomi nie będą mieli jeszcze planów. Należy również przypomnieć o radości z samego czekania.

Dla większości z nas, możliwość przeżycia nocy sylwestrowej w malowniczych górach, pozwala im przetrwać nieco smutne i pochmurne jesienno-zimowe dni. Na pewno, łatwiej o chęci do pracy, gdy mamy świadomość, iż już niedługo ujrzymy białe szczyty Karkonoszy czy Tatr. Bo przecież gdzie Sylwester będzie bardziej udany, jak nie w polskich górach? Należy tylko poświęcić trochę czasu na znalezienie atrakcyjnego miejsca noclegowego, a utwierdzimy się w przekonaniu, iż ferie w Polsce potrafią być równie ciekawe jak za granicą. Odszukanie noclegu to żaden problem. Wystarczy jedynie wpisać w sieci frazę noclegi na ferie zimowe by po chwili zacząć odliczać dni do wyjazdu.


A może by wkroczyć w Nowy Rok w inny sposób niż do tej pory - na stoku? I zamiast szpilek założyć narty? Są w Polsce miejscowości, w których miłośnicy jazdy na nartach mają okazję spędzić w oryginalny sposób noc sylwestrową. I jest to wyśmienita noc!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 10:03:11
Tagi: góry, nocleg, wyjazd