Jakie meble do wnętrz hotelowych będą pasowały w najwyższym stopniu?

Każdy z nas był kiedyś w pensjonacie. Najlepiej odpoczywa się w komfortowym obiekcie o pięknych wnętrzach. Ważne jest, żeby hotel miał wygodne pokoje oraz wszystkie dodatkowe usługi, których może oczekiwać gość.
Hotel Andels w Łodzi
Napisał: KALDEWEI
Na podstawie: KALDEWEI


hotelowe wnętrze
Napisał: HikingMike
Na podstawie: http://www.flickr.com


Hotel powinien przyciągać swoimi wnętrzami gości. Takie hotelowe wnętrze to najlepsze meble oraz śliczny kolor ścian. Takie wnętrza hotelowe projektowane są przez najlepszych architektów. W pomieszczeniach hotelowych może np. dominować grafitowy kolor, który przełamany jest kolorami żywymi: zielonym i fioletowym. Dla całego obiektu dominującym kolorem mógłby być odcień żółty. Meble wyprodukowane mogłyby być z forniru orzechowego. Wiele elementów jest wykończonych na matowo, a wiele z nich na wysoki połysk. Ciemniejsze barwy mogłyby być zestawione z wielkimi białymi ścianami. Przez to, można otrzymać rezultat przestronnego wnętrza. Jeżeli obiekt ma już swoje lata, projektanci chcą wyeksponować historię obiektu. W miejscach, w jakich jest to możliwe, można by wyeksponować ceglane sufity oraz ściany. Niezłym pomysłem mogłoby zostać także wykorzystanie surowego betonu. Z niego mógłby zostać wykonana lada recepcyjna. Na suficie można by pozostawić odsłonięte instalacje elektryczne.


Ważne mogą być także komfortowe meble hotelowe. Powinny być nie jedynie komfortowe, lecz też muszą pasować do ogólnego wyglądu hotelu. Można by przykładowo zaopatrzyć hotel w niebieskie meble, które utworzą niezwykle inspirujące oraz energetyzujące zestawienie. Niezłym pomysłem mogłyby być pufy, które udają pochodzące znad morza kamyki.
W hotelu z wytwornymi wnętrzami nasz wypoczynek okaże się na pewno bardzo udany oraz będziemy miło go wspominali. Sala konferencyjna w obiekcie mogłaby być także wyposażona w stylowe meble.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-04-18 15:00:33
Tagi: urlop, klient, morza